פודקאסט נוסף של חד"ש עולה לרשת: שיחה עם יו"ר הוועדה לזכויות הילד של הכנסת

הפודקאסט השבועי בהפקת חד"ש הוקדש הפעם לשיחה עם יו"ר ועדת הכנסת לזכויות הילד, ח"כ יוסף ג'בארין (חד"ש הרשימה המשותפת). בין היתר, ג'בארין התייחס לחינוך בעת מגפת הקורונה. בשבוע שעבר הפודקאסט עסק במשבר האקלים העולמי. בשיחה התארח חבר הכנסת לשעבר ד"ר דב חנין (חד"ש), מראשי המפלגה הקומוניסטית הישראלית (מק"י). עורכי התכנית מסרו: "בעידן נגיף הקורונה נדמה שקל לשכוח, ועד כמה מסוכן לשכוח, את משבר האקלים. שאלנו את דב חנין איך לנצח במאבקים החברתייםסביבתיים".

לפני שלושה שבועות, הפודקאסט הוקדש לציון 53 שנה להוצאתו להורג של המהפכן הקובניארגנטיני ד"ר ארנסטו "צ'ה" גווארה. גל חד"ש אירח את ההיסטוריון ד"ר אפרים דוידי, עורך השבועון "זו הדרך" ומחבר הספר "צ'ה גווארה סיפורו של מהפכן". בשיחה: מורשתו של צ'ה, על התפקיד שמילא במהפכה הקובנית, על ההישגים של המשטר הסוציאליסטי בקובה.

גל חד"ש הוא פרויקט של סניף חד"ש תלאביב: פודקאסט שבועי ובו דמויות מרכזיות מהשמאל הישראלי לשיחה בת 20 דקות. אנשי הצוות מבטיחים "ניתוחי עומק וזוויות מפתיעות, אקטואליה ואקטיביזם גל חד"ש הוא המקום שלנו ושלכם להביט למציאות הישראלית בעיניים ולהציע אלטרנטיבה שמאלית חזקה ואמיתית".

השיחה ביוטיוב:

https://www.youtube.com/watch?v=-JhvF41OfrM

קישורים לפלטפורמות פופולאריות:

יוטיוב: shorturl.at/qKSU4

ספוטיפיי: shorturl.at/dNR03  

אפל מיוזיקhttp://tiny.cc/6juaoz 

סאונד קלאודshorturl.at/hqELX

גוגל פודקאסטshorturl.at/pruV1

פוקט קאסט: http://tiny.cc/pouaoz 

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הודעה בכל פעם שעולה פרק: https://chat.whatsapp.com/LaUdAfDuvMqKhIanxWZMEG