סטודנטים באוניברסיטת תל-אביב יקיימו דיון על הכיבוש המתמשך והשלכותיו

סטודנטים באוניברסיטת תלאביב ייערכו דיון על כיבוש השטחים הפלסטינים המתמשך והשלכותיו. הוא יתקיים ביום שלישי הקרוב, 21 בינואר, בשעה 18:00 בקמפוס רמת אביב של אוניברסיטת תלאביב. הדיון ייערך ביוזמת תא הסטודנטים של חד"ש, שוברים שתיקה ועומדים ביחד.

בהזמנה לאירוע נאמר ש"לאורך ההיסטוריה סטודנטים תמיד היו המנוע של מאבקים פוליטיים וחברתיים. אבל כמו החברה הישראלית כולה, גם אנחנו הסטודנטים עוברים תהליך של הוצאה מההקשר הפוליטי, וזה לא במקרה. כשפוליטיקאיות ופוליטיקאים עושים הכל כדי להימנע משיח אמיתי על הכיבוש, מה שנוצר הוא מחסור בדיון ביקורתי ומעמיק על האופן שבו ישראל שולטת כבר 52 שנה בשטחים הכבושים ובאוכלוסייה הפלסטינית שחיה בהם. בינתיים אנחנו שומעים רק קולות שמדברים על סיפוח, הפחדה, שנאה וגזענות והתגובה היא שתיקה."

בדיון ישתתפו חברי הכנסת עופר כסיף וג'אבר עסאקלה מסיעת חד"ש ברשימה המשותפת, המנהלת השותפה של תנועת "עומדים ביחד", רולא דאוד וסמנכ"ל שוברים שתיקה, נדב וימן. מנחה: פרופ' רועי קרייטנר מהפקולטה למשפטים. "יחד נשאל שאלות על אופי הפעילות של צה"ל בשטחים הכבושים ועל האתגרים שכיבוש צבאי של למעלה מיובל שנים מציבים בפני החברה הישראלית שכל כך חשובה לנו", נמסר עוד.

האירוע בפייסבוק:

https://www.facebook.com/events/183968639663487/