ח"כ עופר כסיף יתארח באסיפה השנתית של אקדמיה לשוויון שתתקיים בתל-אביב

ח"כ עופר כסיף (חד"ש – הרשימה המשותפת) יתארח באסיפה השנתית של אקדמיה לשוויון שתתקיים ביום חמישי הקרוב, 22.7, בשעה 15:30 במשרדי קרן רוזה לוקסמבורג, שדרות רוטשילד 11, תל אביב. אקדמיה לשוויון היא ארגון מרצים יהודים ערבים מן השמאל  שלו כ-700 חברים פעילים ותומכים בישראל ובמוסדות אקדמיים ברחבי העולם.

הארגון מחויב "לעקרונות של שוויון, הכלה ודמוקרטיזציה ולהגנה על ערכים של השכלה ציבורית ונגישה לכל. אקדמיה לשוויון מתנגדת למלחמה, לשלטון כפוי ולכיבוש צבאי בכלל, ובשטחים הפלסטיניים הכבושים בפרט". ועוד: "אנו עומדים בסולידריות עם מאבקם של אקדמאים פלסטינים על חירותם האקדמית ומחויבים לעורר מודעות ולבקר את מעורבותה של האקדמיה הישראלית בכיבוש. א״ש מבקרת את התרבות האקדמית השלטת ואת המדיניות הניאו-ליברלית באקדמיה ומבקשת לייצר בריתות רחבות על מנת לקדם דמוקרטיזציה ואחריות ציבורית ולחסל את האפליה על כל צורותיה, באקדמיה ובחברה הישראלית בכלל".

נמסר שהשנה האחרונה היתה גם שנה של פעילות ענפה וצמיחה באקדמיה לשוויון. כאמור את האסיפה תפתח בשיחה על האינטלקטואל הציבורי והתנאים לפעולה פוליטית משותפת עם ד״ר אריז׳ סבאע׳-ח׳ורי וח״כ כסיף. עוד באסיפה: "אתיקה של אכפתיות" עם מאיר עמור, דין ליטל, דניאל מישורי ואורלי בנימין; דיונים בקבוצות פעילות ובחירת ההנהגה הדשה.

 

על אקדמיה לשוויון:

https://www.facebook.com/academiaforequality

 

האסיפה בפייסבוק:

https://www.facebook.com/events/209828624480210