ח"כ עודה לאחר שהצביע: אנו הבחירה האידיאולוגית למען שוויון ושותפות

"היום מצביעים ודעם – הבחירה האידיאולוגית בעד שוויון ושותפות אמיתיים, בעד שלום ונגד הכיבוש, בעד דמוקרטיה וצדק חברתי לכל האזרחים, ערבים ויהודים. מחזקים את המשותפת ומונעים מנתניהו ממשלת 61. מחזקים את המשותפת והגזענים לא יכנסו לכנסת", כך מסר הבוקר (שלישי) יו"ר הרשימה המשותפת, ח"כ איימן עודה (חד"ש) לאחר הצבעתו בקלפי בשכונת כבביר בחיפה.

ח"כ עאידה תומא-סלימאן (חד"ש – הרשימה המשותפת) הוסיפה בעיר מגוריה, עכו "המשותפת כבר הפכה את הציבור הערבי לשחקן לגיטימי בזירה הפוליטית ורק היא מייצגת את האינטרסים האמיתיים שלו, ושל כל הציבורים המוחלשים. עכשיו זה הזמן לחזק את המשותפת כאלטרנטיבה המרכזית לדרך הימין. שימו ו-ד-ע-ם בקלפי". יצוין שאלפי פעילי הרשימה המשותפת יצאו היום לרחובות הערים והכפרים בניסיון לחזק את כוחה לקראת הבחירות המתקיימות היום. ברשימה המשותפת החלו בסוף השבוע בקמפיין הסברה מאסיבי בקרב ערבים ויהודים.

פעילי המשותפת, בשבת, במרכז נצרת. בין הפעילים: ח"כ יוסף ג'בארין, ראש העיר לשעבר ראמז ג'ראיסי וחבר הנהגת ההסתדרות דחיל חאמד (צילום: זו הדרך)

 

ברשימה המשותפת, אשר צירפה לאחרונה כמרכיב רביעי ברשימה את מפלגת "מען" בראשות מוחמד דראושה אשר פרשה מהמרוץ, מדגישים כי המסרים המועברים הם: "100% נגד הימין – 100% בעד דמוקרטיה ושוויון מלא" ו-"כל קול חשוב". המטרה העיקרית היא להביא לקלפיות כמה שיותר קולות של אזרחים ערבים ויהודים ולשם כך הרשימה מפעילה טלפנים בערבית, בעברית וברוסית כדי לעודד את הציבור לצאת ולהצביע.