המחאה של עובדי אלפא הגיעה לביתה של מ"מ ראש הממשלה לשעבר ציפי לבני

המחאה של עובדי אלפא הגיעה אמש (מוצאי שבת) גם לבתים של חברי הדירקטוריון, ובהם כממלאת מקום ראש הממשלה, שרת החוץ ושרת המשפטים לשעבר ציפי לבני. עוד הם הפגינו מול בתיהם של חברי דירקטוריון בזק עידית לוסקי, תומר ראב״ד, והיו״ר גיל שרון.

עובדי בזק בינלאומי ופלאפון מפגינים אמש מול הבית של ציפי לבני (צילום: ועד עובדים)

 

עובדים בזק ופלאפון קראו לדירקטוריון להתערב במשבר באופן דחוף לנוכח הכאוס החברות והעובדה כי במשך חודשיים רצופים במסגרת העיצומים לא בוצע חיוב של מיליוני לקוחות החברות. העובדים נשאו בשלטים בהם נכתב: "הלקוחות כועסים, אתם תישאו במחיר הקריסה", "מי ישלם על הגבייה"  ו"ההנהלה משקרת ואתם שותקים".

יו"ר ועד עובדי אלפא, יחיאל שמן, מסר "הגיע הזמן שחברי הדירקטוריון יתחילו להתערב במשבר לנוכח העובדה שאנחנו ניצבים מול הנהלה מנותקת ומנכ״ל חברה שנעלם לחלוטין ולא מנסה להגיע לפתרון. העיצומים הארגונים רק יילכו ויוחרפו עד השבתה כללית. רגע לפני שזה קורה, הדירקטוריון חייב לספק תשובות לעובדי אלפא ולמיליוני הלקוחות שלנו". הבוקר העובדים הבטיחו "המסר שלנו להם היה חד ופשוט – אם לא תתערבו במשבר בחברות באופן בהול, אתם מועלים בתפקידכם – קחו אחריות אישית! ההנהלה המנותקת שלנו שותקת, הגיע הזמן שתשמיעו את קולכם. במידה לא תעשו זאת, אנחנו נמשיך להגיע אליכם"

 

סרטון – עובדי אלפא מפגינים אמש מול בתיהם של חברי הדירקטוריון:

https://www.facebook.com/102124735472311/videos/196959485886019

 

עוד בנושא:

המשטרה עצרה עובדים מבזק בינלאומי ופלאפון בהפגנה מול ביתו של בעל ההון פורר