בגדה השמאלית יוקרן הסרט 'קינג ביבי' ותיערך שיחה עם היוצר דן שדור

לרגל הפריימריז במפלגת הליכוד ותוצאותיהם, מחר (מוצ"ש) יוקרן בגדה השמאלית הסרט התיעודי "קינג ביבי" תיערך שיחה עם היוצר דן שדור. זו הפקה ישראלית מ-2018, 87 דקות, דוברת עברית. ההקרנה תתחיל בשעה 20:30 ברחוב אחד העם 70, תל-אביב; והכניסה ללא תשלום.

הביוגרפיה של בנימין נתניהו רצופה אינספור הופעות תקשורתיות שעזרו לו לבצר את מעמדו. עשרים שנה לפני המופע הנשיאותי של דונלד טראמפ, נתניהו הבין את הרווח הפוליטי הנובע מהתעמתות מתמדת עם התקשורת ופנייה ישירה לציבור.

בעזרת חומרים ארכיוניים מהופעותיו לאורך השנים, "קינג ביבי" סוקר את עלייתו לשלטון: החל בימים שבהם כיכב כמומחה לטרור בטלוויזיה האמריקאית של שנות ה-80, דרך התוודותו בשידור חי על פרשת "הקלטת הלוהטת", ועד שהשיג שליטה מלאה ברשתות החברתיות והפסיק כמעט להעניק ראיונות לתקשורת הישראלית. מאולפן אחד למשנהו, נתניהו הפך מאחת התקוות הגדולות של הפוליטיקה הישראלית למנהיג מעורר מחלוקת – פוליטיקאי שלא יבחל בדבר כדי להיאחז בשלטון.

סרטיו התיעודיים של שדור "המלך ביבי" ו"לפני המהפכה" הוקרנו בפסטיבלי קולנוע מובילים ברחבי העולם, כולל הוטדוקס ופסטיבל ירושלים. סרטיו שודרו בערוץ ארטה הצרפתי-גרמני, בבי.בי.סי וברשתות תקשורת נוספות בארה"ב ובאירופה.

 

טריילר:  https://youtu.be/BVOJdF74ZT0

 

האירוע הפייסבוק: https://www.facebook.com/events/1092720014958436