ח"כ עודה בעקבות דבריו של נתניהו בישיבת הממשלה: 'זו מולדתנו ואין לנו אחרת'

ח"כ איימן עודה (חד"ש) הגיב בצהריים לדבריו של ראש הממשלה בנימין נתניהו וצייץ: "בישראל 2019 להגיד שהמשמעות של דמוקרטיה היא מדינה לכל אזרחיה ושהערבים צריכים להיות אזרחים שווים כן זה דורש אומץ גדול. רותם סלע, אנחנו לא מכירים אבל סחטיין". נתניהו הגיב לדבריה של סלע בישיבת הממשלה שנערכה הבוקר ואמר כי: "מדינת ישראל היא לא מדינת לאום של כל אזרחיה למיעוטים אחרים יש ייצוג לאומי במדינות אחרות".

2019-03-10_203642

רותם סלע (מתוף דף הפייסבוק שלה)

השחקנית והמגישה רותם סלע מתחה אמש (שבת) ביקורת על ראיון של שרת התרבות מירי רגב אצל העיתונאית רינה מצליח. "מירי רגב יושבת ומסבירה לרינה מצליח שהציבור צריך להיזהר כי במידה ובני גנץ ייבחר הוא יהיה חייב להקים ממשלה עם ערבים", כתבה סלע בסטורי באינסטגרם ל-824 אלף עוקביה. "רינה מצליח שותקת. ואני שואלת את עצמי למה רינה לא שואלת אותה בתדהמה – ומה הבעיה עם הערבים??? ריבונו של עולם, ישנם גם אזרחים ערבים במדינה הזו".

סלע המשיכה וכתבה: "מתי לעזאזל מישהו בממשלה הזו ישדר לציבור שישראל היא מדינת כלל אזרחיה. וכל בני האדם נולדו שווים. וגם הערבים, רחמנא לצלן, הם בני אדם. וגם הדרוזים. וגם ההומואים אגב והלסביות גםשוקהשמאלנים".

בכנס בוחרים צעירים שנערך בצהריים הוסיף ח"כ עודה: "אנחנו, האזרחים הערבים לא באנו למולדת הזו לא דרך מטוס ולא באמצעות אנייה אלא מרחם האימהות שלנו היישר למולדת הזו. זוהי מולדתנו ואין לנו מולדת אחרת מלבדה". עוד הדגיש "האינטרס האמיתי שלנו, גם של היהודים וגם של הערבים זה שלום, שוויון, דמוקרטיה וצדק חברתי. צדק חברתי אולי לא עומד בראש סדר העדיפויות של נתניהו שחבריו נותנים לו סיגרים ושמפניות. אבל זה האינטרס של רוב האזרחים".