הפודקאסט השבועי של חד"ש עלה לרשת: שיחה עם יו"ר חד"ש בעיריית חיפה רג'א זעאתרה

הפודקאסט השבועי בהפקת חד"ש הוקדש הפעם לשיחה עם יו"ר סיעת חד"ש במועצת העיר חיפה, רג'א זעאתרה: על ההפגנות בחברה הערבית והמחאה מול בית ראש הממשלה ברחוב בלפור. ההפגנות נגד נתניהו עמדו גם במרכז השיחה שנערכה בשבוע שעבר עם הצלם והעיתונאי אורן זיו (שיחה מקומית, אקטיבסטילס) בפודקאסט השבועי של חד"ש. לפני שלושה שבועות נערכה שיחה עם האוצרת הדס קידר על אמנות קהילתית בתלאביב, על הקשר בין אמנות, קהילה ועיר ועל ההקשרים החבויים של היצירה ב"עיר ללא הפסקה".

עו"ד מיכאל ספרד, היועץ המשפטי של יש דין, היה אורח הפודקאסט לפני כחודש והוא דיבר על המצב המשפטי בשטחים הכבושים ועל הסיכוי למאבק נגד הסיפוח ולמען השלום בישראל. קודם, התארח ב"גל חד"ש" במאי הקולנוע ומפעיל מועדון הקולנוע במועדון הגדה השמאלית, אבי מוגרבי. בשיחה: על פעילות פוליטית מבעד לעדשה, קולנוע ושינוי חברתי וקולנוע ישראלי וערבי. ועוד הפודקאסט השבועי עסק בהתארגנות עובדים בעת משבר הקורונה. באולפן חד"ש התארחה עלמה גיסיס, פעילה בהתאגדות עובדי מוסדות החינוך ותרבות של עיריית תא"-יפו החברים בכוח לעובדים.

גל חד"ש הוא פרויקט של סניף חד"ש תלאביב: פודקאסט שבועי ובו דמויות מרכזיות מהשמאל הישראלי לשיחה בת 20 דקות. אנשי הצוות מבטיחים "ניתוחי עומק וזוויות מפתיעות, אקטואליה ואקטיביזם גל חד"ש הוא המקום שלנו ושלכם להביט למציאות הישראלית בעיניים ולהציע אלטרנטיבה שמאלית חזקה ואמיתית".

השיחה עם יו"ר סיעת חד"ש במועצת העיר חיפה, רג'א זעאתרה, ביוטיוב:

https://www.youtube.com/watch?v=qk6_5Ia9yBQ

קישורים לפלטפורמות פופולאריות:

יוטיוב: shorturl.at/qKSU4

ספוטיפיי: shorturl.at/dNR03  

אפל מיוזיקhttp://tiny.cc/6juaoz 

סאונד קלאודshorturl.at/hqELX

גוגל פודקאסטshorturl.at/pruV1

פוקט קאסט: http://tiny.cc/pouaoz 

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו הודעה בכל פעם שעולה פרק: https://chat.whatsapp.com/LaUdAfDuvMqKhIanxWZMEG