אסיפת פעילים ראשונה של חד"ש ת"א לקראת הבחירות לכנסת ה-22

חד"ש תל אביב מזמינה אתכם למפגש הראשון לקראת הבחירות לכנסת ה-22, שיתקיימו ב-17 בספטמבר הקרוב. הפגישה תתקיים ביום שלישי הקרוב, 11 ביוני, בשעה 20:00 בגדה השמאלית, רחוב אחד העם 70, תל-אביב.

2019-06-06_191701

יצוין שחד"ש קוראת לקיים מו"מ מהיר להקמת הרשימה המשותפת בה החזית תתמודד בבחירות לכנסת הקרובות יחד עם תע"ל, בל"ד ורע"ם. כך החולט ביום שישי שעבר בתום ישיבה משותפת של לשכות חד"ש והמפלגה הקומוניסטית הישראלית (מק"י) שנערכה בחיפה.

יו"ר רשימת חד"ש-תע"ל בכנסת היוצאת, ח"כ איימן עודה, מסר ש"בכל מקום שהייתי ביומיים האחרונים כולם עצרו אותי וביקשו לבנות את הרשימה המשותפת. חד"ש קוראת עכשיו באופן רשמי להקמת הרשימה המשותפת. אני משוכנע שלמנהיגי המפלגות יש את האחריות הדרושה להשלים את הקמת הרשימה בהקדם האפשרי".

ח"כ עודה אמר ביום שישי בכנס שנערך בתל אביב כי "נתניהו הוא זה שהבין את המשוואה: שוויון הוא דמוקרטיה ולכן הוא הוציא ממנה את האוכלוסייה הערבית. אני אומר לכם, הימין הפעם לא ירכיב את הממשלה. בשביל זה צריך שותפות אמיצה בין מנהיגים אמיצים. גם לי לא תמיד קל בקרב הציבור שלי. אבל צריך אומץ – אנחנו רוצים להשפיע ולתרום את חלקינו. קודם כל אנחנו צריכים להקים שוב את הרשימה המשותפת".

"הגישה של גנץ וכחול לבן צריכה להשתנות והציבור שלנו צריך להרגיש שיש תועלת בכך שהוא ייצא להצביע. האנשים מזהים מי ימין ומי ימין ב'. אנחנו צריכים להיות אמיתיים ולהציב אלטרנטיבה ברורה. חסר לנו מנדטים. אנחנו יודעים איפה. ומקסימום נגיע יחד ל-58 מנדטים אבל רק בעזרת מסרים ברורים נגיע ל-61 מנדטים", הדגיש ח"כ עודה.

המפגש בתלאביב לקראות הבחירות בפייסבוק:

https://www.facebook.com/events/1387097248108852/

עוד על מערכת הבחירות הקרובה, בגיליון השבוע של "זו הדרך" (עמ' 1, 3 ו-4):

http://maki.org.il/he/wp-content/uploads/2019/06/G22_2019.pdf